گزارش تصویری: آغاز به کار لژیون شوشتر
سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 15:15 | نوشته ‌شده به دست مسافر پوریا | ( نظرات )

روز جمعه ۴ مهرماه ۱۳۹۹ با حضور ایجنت شعبه دانیال اهواز و جمعی از اعضای این نمایندگی و حضور میهمانانی از جمله مسافر آقای فرشید تفرشی و مسافر آقای علیرضا بیات، لژیون شهرستان شوشتر آغاز به کار نمود. در ادامه شاهد تصاویر و خلاصه ای از مشارکتهای اعضا پس از شروع به کار این لژیون هستیم. 

تا باد چنین بادا...


خلاصه سخنان کمک راهنمای مسافر علی:

 انشالله در نظر داریم که در راستای توسعه کنگره در استان خوزستان افزایش شعاع دهیم. آن روزی که من با کنگره آشنا شدم، مشاور تازه واردین به من گفتند که سیستم تولید مواد شبه افیونی در بدن شما از کار افتاده و با روش DST  درست می شود. به من گفتند اعتیاد جایگزینی مزمن است، همان جا بود که من امیدوار شدم و و حس کردم که اینجا فهمیده اند ایراد کار کجاست و جای درستی پا گذاشته ام.

امیدوارم در شهرستان شوشتر هم با شروع کار کنگره 60 این اتفاق رخ دهد. لژیون به شهر داده می شود و این وظیفه ماست که خدمت کنیم. ما باید  انسانهای خوبی باشیم و مراقب باشیم که آفت نزنیم. ما نیستیم که انتخاب می کنیم و این سیستم است که ما را انتخاب می کند. هر چقدر پاکتر باشی سیستم مسئولیت بیشتر می‌دهد و این لطف پروردگار است. انشاالله که اینگونه عمل کنیم.

 خلاصه سخنان کمک راهنمای مسافر فرشید تفرشی:

 خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم، شروع نقطه ها ممکن است در لحظه حس نشود ولی در ادامه باوری در ناباوری پیش می‌آورد. وقتی مهندس می گوید سه روز مصرف نکردم و هیچ اتفاقی نیفتاد، آن لحظه، لحظه ای خاص بود. آن لحظه برای کسانی که در طلسم بودند و رسیدن به اهداف برایشان مشکل شده بود، لحظه رهایی و باز شدن گره ها بود. بعد از رهایی با یک شمع که مهندس تعریف می کرد و می گفت من برای یک لشکر شکست خورده سخنرانی می‌کردم، ساختار کنگره شکل گرفت ، بعد از آن راهنماها را گرفتیم و سپس درمان سیگار آمد و بعد شعبه ها دایر شدند و الان صد هزار نفر عضو کنگره داریم. چون اهداف، اهدافی الهی بود و حس شخصی در آن وارد نشد.

من خیلی شاکر هستم که حضور دارم و از آقای بیات تشکر می کنم و به علی تبریک می گویم به خاطر این عمل بزرگ. باید لژیون ها هم سر ساعت شروع به کار کنند و این بسیار مهم است که لژیون ها باید خود را آماده کنند برای حرکت تا چرخه حرکت خود را ادامه دهند.

چون ما در این سیستم در حال کار کردن هستیم باید مواظب قوانین باشیم، نه خیلی نزدیک نه خیلی دور شویم. برای شروع باید توجه کنیم کاری که به کسی سپرده می‌شود باید به بهترین نحو انجام شود چون در حال شعاع اضافه کردن هستیم. اگر کاری به کسی سپرده شد باید حواسمان باشد که وارد حیطه دیگران نشویم. ما همگی حاصل صورت مسئله اعتیاد هستیم، پرونده اعتیاد برای همیشه بسته شد و درمان در کنگره شکل گرفت و ما با پوست و استخوان آن را درک کردیم. خداقوت می گویم به علی و اعضای لژیون شوشتر، نمایندگی اهواز با مشورت آقای خدامی باید حمایت کنند این لژیون را تا شکل بگیرد. باز هم خوشحال هستم.

 

 خلاصه سخنان کمک راهنمای مسافر علیرضا بیات:

 من همیشه در فکر این اتفاق بودم که با وجود نیروهای خوب در اهواز منتظر ادامه شعاع در دیگر مناطق باشیم و این مناطق بسیار درگیر هستند ولی شاید دسترسی نداشته باشم و این اتفاق خوبی است که ما شاهد آن هستیم. روزی که من شروع کردم یک نفر کنارم بود، این غیر قابل باور است که الان به این تعداد شکل گرفته اند و این عظمت کنگره است. این که من به عنوان یک وسیله این حرکت را انجام می دهم و الان آقای علی در شوشتر است ، من امیدوارم که این کار گسترش پیدا کند. راجع به دستور جلسه، من با آگاهی در کنگره متوجه بسته شدن پرونده اعتیاد شدم ، ولی تلاش های قبل من با شکست مواجه شد و در حرکت ما اتفاق بدتری می افتاد چون صورت مسئله اعتیاد مشخص نبود.

 موقع مشاوره وقتی سیستم ایکس بدن برای من توضیح داده شد، تمام تصاویر طرح های متعدد به نظرم آمد و من متوجه شدم این قضیه بود که علیرغم تخریب بالای من، مرا نجات داد. این باوری در ناباوری بود و قبل از آن از خدا می خواستم که فقط به مصرف تریاک برگردم تا بهترین نقطه ای باشد برای من.  سقوط آزاد را تجربه کردم ولی این دفعه فرق می کرد، طوری شد که همسرم از من میخواست که استفاده کنم تا از این شرایط خارج شوم ولی من مطمئن شدم که با گذشت سه روز اتفاق جالبی خواهد افتاد و من مطمئن شدم باید طی شود و پرونده اعتیاد در اینجا بسته شد، این لطف و رحمت خداوند بود که شامل حال ما شد. این لطف خداوند است که در اینجا کنگره ۶۰ برپا شده است، آقای مهندس می‌گوید باید در شرایط و جایی باشید که لطف شامل حال شما باشد. من از دیشب که علی آقا  این خبر را به من دادند تا صبح آرام و قرار نداشتم و بسیار خوشحالم که در کنار شما هستم. امیدوارم که بتوانیم این شهر را در اختیار دیگران قرار دهیم و ممنونم که هستم و دلایل خوب شکل گرفتن شعب به خاطر حضور با تجربه‌های کنگره شصت است و فقط با حضور ایشان میسر خواهد شد.

خلاصه سخنان مسافر شارود ایجنت نمایندگی دانیال اهواز:

من هم مثل آقای بیات خواب و قرار نداشتم، تبریک می گویم به علی آقا انشالله که بتوانیم در کنار ایشان باشیم. در طول مسیر سفر خود به شعبه اهواز گاهی اوقات با آقای علی هماهنگ می کردم و من از اندیمشک و ایشان از شوشتر به کنگره می رفتیم، تا اینکه هر دوی ما راهنما شدیم. آقای علی همین طور که می دانید فردی منظم و قدرتمند هستند انشالله بتواند که با کمک بقیه یک لژیون قوی داشته باشد و ما هم برنامه ریزی می کنیم برای حضور فعال در لژیون شوشتر و این وظیفه ماست که حضور داشته باشیم .در مورد دستور جلسه، من ۴ سال قبل از آمدن به کنگره با کنگره آشنا بودم و همیشه این مطلب را گفته ام که در آخرین روز قطع مصرف خودم باران می بارید، ما مسیر را اشتباه میرفتیم و ایمان دارم که کسی نمی‌تواند به تنهایی این مسیر را برود.

اولین راهنمای تازه واردین آقای بیات بود. صورت مسئله اعتیاد در کنگره برای من حل شد که جهان هنوز درگیر آن هست که مسئول NAIDA می‌گوید امیدواریم در ده سال آینده بتوانیم شیشه را درمان کنیم. برای لژیون شوشتر آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.
عکس مسافر محسن
نگارش مسافر مهدی
ویرایش مسافر محرم

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: گزارشات تصویری،

برچسب‌ها: درمان اعتیاد،

لینک های مرتبط: لژیون شوشتر،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر محمدسعید اروند آبادان دوشنبه 14 مهر 1399 00:36
حرکت از یک نقطه شروع و روز به روز شعاع اضافه میکند
این اتفاق میمون و.مبارک رو به آقای مهندس و خانواده ی بزرگ کنگره شصت و به آقای بیات و آقای تفرشی و آقا علی و دگر دوستان اهوازی تبریک عرض میکنم
مسافرجعفر پنجشنبه 10 مهر 1399 15:58
افتتاحیه لژیون شوشترراکه ازافتخارات کنگره60دراستان خوزستان می باشدرابه همه اعضاتبریک عرض مینمایم.خداقوت به کمک راهنماعلی اقاحسینی زادهوسایراعضا که دراین امرخداپسندانه افتخارحضورداشتند
مسافرپوریا دانیال اهواز چهارشنبه 9 مهر 1399 18:45
خداقوت به تمامی خدمتگزاران کنگره60 با امید موفقیت لژیون شوشتر
مصطفی لژیون۲ چهارشنبه 9 مهر 1399 09:15
بنام هستی بخش یکتا
تبریک ویژه به بزرگان کنگره،علی آقا و دیگر همراهان..با این آدم های بزرگ ..گامهای بزرگی بر داشته خواهد شد.خدا پشت و پناهتان
مسافر میثم سه شنبه 8 مهر 1399 23:29
خداقوت به همه عزیزان.امیدوارم که در این کار خیر موفق و سربلند باشید.
محرم سه شنبه 8 مهر 1399 22:30
جان میل طرب دارد ، جانا طربی بنما

یک جرعه می سرکش، تا باد چنین بادا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
صفحات دیگر ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic