روز یک شنبه جلسه لژیون دوم نمایندگی دانیال اهواز ( راهنما مسافر شارود ) به صورت مجازی با دستور جلسه  سی دی قوانین از جناب مهندس دژاکام برگزار شد. در ادامه خلاصه ای از این جلسه را مشاهده خواهید کرد 
خلاصه عملکرد لژیون مجازی لژیون دوم نمایندگی دانیال اهواز. 

بسم الله الرحمن الرحیم 
با قوت گرفتن ازقدرت مطلق الله جلسه را آغاز می کنیم.
سلام دوستان شارود هستم مسافر راهنمای لژیون.
خوشحالم با توجه به شرایط موجود،بصورت مجازی با شما عزیزان در ارتباط هستم و تشکر و قدردانی می کنیم از آقای مهندس که با درایت خودشون این موقعیت را برای ما مهیا کردند تا پیوسته در حال گرفت آموزش باشیم، و ضمن آرزوی سلامتی برای همگان،امیدوارم همچون گذشته بزودی شاهد برگزاری لژیون بصورت حقیقی باشیم.
عزیزان برای حضور در لژیون مجازی به نکات زیر  توجه فرمایند؛
-قبل از حضور،مکان مورد نظر را آماده سازید.
-لباس مناسب ازقبیل پیراهن سفید را بپوشید.
-نوشیدنی خود را از قبل حاضرکنید،تادرجلسه وقفه ای ایجاد نگردد.
-در زمان برگزاری لژیون تمرکز خود را حفظ نمایید و به امور دیگر نپردازید.
-در ابتدای جلسه با دستور راهنما،اعلام حضور کنید ،در ادامه  برای اینکه نظم لژیون رعایت شود از جواب سلام سایر دوستان خودداری کنید.چون جواب و خوش آمد راهنمای لژیون به نمایندگی از همه ی اعضا می باشد.
-در هنگام مشارکت دیگران ،ازاظهارنظر،ارسال استیکر و ...خودداری کنید.
-قانون یازدهم را با اشاره ی راهنمای لژیون انجام دهید و فیش بانکی یاعکس آنرا به پی وی  شخصی ایشان بفرستید.
-رونوشت یا عکس سی دی های مربوط به جلسه را به پی وی شخصی راهنمای لژیون ارسال کنید.
-سایرموارد ذکر نشده مشابه حرمت های کنگره ۶۰ ولژیون حقیقی می باشند.
-لژیون رسما ساعت۱۸:۴۵شروع وساعت۲۰:۱۵به پایان می رسد.

اکنون جلسه برای مشارکت باز است.هرعضو می تواند سه تا حداکثر چهار دقیقه پیرامون موضوع جلسه که سی دی قوانین هست صحبت کند.
مشارکت ها:
سلام دوستان،علی محمد هستم مسافر
علم پیچیده نیست،هرچیزی کلیدی دارد،اگرکلیدها را بیابید،قفل ها به آسانی باز می شوند.واز نا پیداها به پیداها می رسید.پلی ساخته می شود و در انتها در چرخه ی تکامل همدیگر را یاری می کنیم. حضرت مسیح ٌع ٌ می فرمایند:چگونه خسی را در چشم دیگران می بینی ! ولی چوب را در چشم خود نمی بینی.
سلام دوستان مهدی هستم مسافر
من زمانیکه به کنگره آمدم راهنما با محبت و با دلسوزی ، صبر و حوصله مطالب آموزشی را به من انتقال می دادند ومن هر وقت قوانین و بقول مهندس در سی دی قوانین از حدود قوانین عدول نمی کردم،نتایج ملموس آنرا می دیدم. ودر مسیر نور و امواجی که بسوی من ساطع می شدند،حرکت می کردم.

سلام دوستان مصطفی هستم مسافر،
جناب مهندس در سی دی قوانین می فرمایند: قوانین الهی را رعایت کنید،تا مشمول رحمت الهی شوید.
هر وقت دیدین دارین به مشکل بر می خورین .بدونین یه جایی از حدود آنها خارج شده اید.!درادامه به این موضوع اشاره دارند که علم ،هنر و دین نباید به صورت چماق بر سر مردم باشند و در جهت فطرت خودشان،یعنی صلح و صفا باید به کار گرفته شوند.در پایان به چرخه ی زندگی وگذرا بودن عمر اشاره می کنند. بقول حکیم عمر خیام؛
آنها که کهن شدند وینها که نوند.هر یک به مراد خویش چندی بدوند
این کهنه جهان به کس نماند باقی.......رفتندو رویم و دیگر آیند و روند.

سلام دوستان داریوش هستم مسافر،
هدف علم خدمت به بشریت است..تا در جهت تکامل ودر حقیقت ایجاد بستر لازم برای زندگی توام با صلح ، صفا و سعادت بشر به خدمت گرفته شود.علم برای امور دیگر مانند پول هم خوب است، ولی نباید غرق آن قبیل مسائل شود.علم سلاحی است برای غلبه بر جهل و کشف نا دانسته ها.
سلام دوستان کیوان هستم مسافر،
سی دی امروز قوانین هست ، علم مخصوص یک نفر خاص نیست،برای تفاخر هم نیست..باید در جای خودش بکار گرفته شوند مهندس می فرمایند؛ دوستی دارم متخصص حقوق اند که می گفتن جرم یه مقوله ی نقد هستش و گناه نسیه است، نقد نیست ولی من بر خلاف عقیده ی دوستم معتقدم که گناه هم نقده اتفاقا حتی از جرم هم نقدتر است.
سلام دوستان رامینم مسافر
پیام سی دی اینست که علم پیچیده نیست،هر چیزی کلیدی دارد..این علم ها و قوانین،بودند،هستند و خواهند بود..در علم نباید فخر فروشی شود، نباید علم،دین وهنر چماقی شوند و بر سر بشر بخورند،اینها باید مایه ی آرامش و آسایش باشند.
در بحث انسان شناسی علم انسان ها باید کیفیت زندگی را بالا ببرد..ودر نهایت ما باید با ایجاد رابطه ی عاطفی با دیگران و احترام به طبیعت و استفاده ی درست از آن و در واقع خدمت به طبیعت بتوانیم در آن مسیر ارزشمند قدم بر داریم.

سلام دوستان روح الله هستم مسافر،
علم پیچیدگی ندارد،اگر کلیدهای علم را پیدا کنیم، می توانیم کار های ارزشمندی بکنیم.
استفاده از علم انحصاری نیست..هر کسی می تونه ..علم آموزی کند،علم بیاموزد و نهایتا از علم خودش و علمی که دیگر انسانها به اشتراک گذاشته اند استفاده کند.
سلام دوستان مجید هستم مسافر،
وقتی خدا در قرآن کریم می فرماید؛ از خدا و رسول خدا اطاعت کنید.
یعنی از محدوده ی قوانین الهی خارج نشوید..و در کنگره هم باید تابع قوانین آن باشیم تا به نتایج دلخواه و درست برسیم..اگر در جامعه هم مردم آن جامعه به قوانین الهی و اجتماعی احترام بگذارند..مسلما آنجا جای خوبی برای زندگی خواهد بود..
سلام دوستان حسین هستم مسافر،
حالا که این وضعیت پیش اومده،جناب مهندس تمهیداتی اندیشیده اند که بتوانیم آموزشها را اینگونه در فضای مجازی ادامه دهیم.
آقای مهندس در مورد کشف دیگ بخار توسط جیمز وات صحبت می فرمایند..که خود آقای جیمز وات هم فکر نمی کردند که این دیگ بخار چه نقطه آغاز شگفت انگیزی می شود،در واقع کلیدی می شود که واگن های غول پیکر قطارها را به حرکت درآورد ..ایشان در ادامه به خدمات پزشکی و علمی لویی پاستور و توماس ادیسون اشاراتی فرمودند..و در نهایت به موضوع کرونا پرداختند و اینکه کرونا با همه ی تخریباتش و عواقب نا گوارش منجر به باز سازی لایه ی ازن شدند..والان این لایه ی حیات بخش زمین،پس از مشکلاتی که گاز های گلخانه ای و سوخت های فسیلی برایش بوجود آوردند، دارد خودش را بازسازی می کند.
سلام دوستان 
سلام دوستان هوشنگ هستم مسافر
علم یعنی دانستن
کسب که علم و دانایی را فرا بگیرد به شرطی که دچار غرور ومنیت نشود،از ضد ارزش ها دوری کند، می تواند این دانستن را در زندگی عملی کند و به خود و جامعه اش انتقال دهد و آرامش و آسایش را برای خود و دیگران به ارمغان بیاورد..

سلام دوستان یوسف هستم مسافر،
امیدوارم که همه ی ما بتوانیم جنبه های نظری سی دی قوانین را در عمل به کار گیریم تا به آرامش مطلوب برسیم..من خودم مدت زمانی از آموزشها دور بودم به دلایلی...ولی این لژیون مجازی فرصتی طلایی برایم ساخت تا دوباره در معرض آموزشها قرار بگیرم و خدا رو شکر بابت این موضوع.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مجازی،

برچسب‌ها: درمان اعتیاد،

لینک های مرتبط: کنگره60دانیال اهواز،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
صفحات دیگر ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic